Google Reklamları

Dönüşüm İçin Adım Atın

Google reklamları ile potansiyel müşterilerin işletmenizi bulmasını kolaylaştırın.

İşletmenizi, sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da aktif olarak arayan kullanıcıların karşısına çıkararak satışların, potansiyel müşterilerin veya site trafiğinin artmasını sağlayın.

Oslo Mühendislik için yaptığımız çalışma istatislikleri

Oslo mühendislik, kampanyalarını kaliteli potansiyel müşteriler oluşturma ve dönüşümleri artırma konusunda daha etkili hale getirmek için Solution ajans ile birlikte çalıştı.

Bizimle olan işbirliğiniz, sadece bir müşteri ilişkisi değil, aynı zamanda uzun vadeli bir ortaklık olarak değerlendiriyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun özel çözümler sunmamız, bize gelecekteki projelerimizi sizinle paylaşma konusunda büyük bir heves kazandırıyor.

Dijital Reklam Hizmetleri, çözüm Odaklı

Ücretli Arama Reklamları

Arama motoru pazarlaması yepyeni bir çevrimiçi pazarlama modeline dönüştü. 
Marka bilinirliğini, web sitesi trafiğini veya satış performansını artırmak mı istiyorsunuz? 
Pazarlama hedeflerinizi en üst düzeye çıkarmanız için etkili reklam stratejilerini özelleştirmeye ve yönetmeye kararlıyız.

Video Reklamları

Video reklamlar potansiyel
müşterilerin ilgisini etkili bir şekilde çekebilir ve dönüşümleri artırabilir. 
Video reklamları dijital pazarlama stratejinize dahil etmek için yenilikçi ve göz alıcı video reklamcılık pazarlama hizmetlerimizi kullanın.

Uygulama Reklamcılığı

Uygulama indirmelerini patlatarak ve pazar listesini ele geçirerek, uygulamanızın kullanıcıların cep telefonlarında sınırsız ilgi çekmesi için mükemmel tanıtım stratejileri sağlamaya odaklanıyoruz

performans kampanyaları

Farklı Google platformlarında (arama, video, görüntülü, alışveriş) birden fazla reklam formatını kullanarak, hedef kitleniniz için en uygun reklam kombinasyonunu otomatik olarak seçerek maksimum performans sağlıyoruz.