Kurumsal Web Sitesi

Markanızı ve şirketinizi dijital ortamda en iyi şekilde temsil ediyoruz.

 • hazırlık & projelendirme
 • şablon & sayfa düzeni
 • arayüz tasarımı
 • İçerik oluşturma

İlk adımda, müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak için kapsamlı bir analiz yapılır. Web sitesinin hedefleri belirlenir, gereksinimler ve öncelikler tespit edilir.

Belirlenen hedeflere uygun bir şablon ve mizanpaj oluşturulur. Site yapısı ve sayfa düzenleri planlanır. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve kullanıcı dostu bir arayüz tasarlamak için önemli kararlar alınır.

Bu adımda, web sitesinin görsel tasarımı gerçekleştirilir. Renk paleti, tipografi, grafikler ve diğer görsel unsurlar kullanılarak kullanıcı dostu ve etkileyici bir arayüz tasarlanır. Müşteriyle etkileşim halinde olunarak tasarım revizyonları yapılır.

Web sitesi için içerik oluşturma ve entegrasyonu gerçekleştirilir. Metinler, görseller, videolar ve diğer medya içerikleri eklenir. Ayrıca, site performansı test edilir ve tüm hatalar giderilir. Web sitesi, müşteriye teslim edilir ve yayına hazır hale getirilir.

Kurumsal Web Sitesi Paketleri

BUSINESS

Teklif alın
 • Alt Yapı
 • Domain
 • Hosting
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • 7/24 Telefon Desteği
 • Mobil Uyumluluk
 • Görsel Galeri
 • Sosyal Medya Bağlantıları
 • İletişim Formu
 • Kurumsal Mail
 • Banner Tasarımı

WORLD

Teklif alın
 • Alt Yapı
 • Domain
 • Hosting
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • 7/24 Telefon Desteği
 • Mobil Uyumluluk
 • Görsel Galeri
 • Sosyal Medya Bağlantıları
 • İletişim Formu
 • Kurumsal Mail
 • Banner Tasarımı
 • Seo (Başlangıç)
 • Harita Gösterimi
 • Whatsapp Destek
 • Canlı Destek Sistemi


Kurumsal Web Sitesi

Web sitesi hazırlama süreci oldukça önemlidir. Markalar ve kurumsal firmaların tamamı hizmetlerini daha geniş kitlelere anlatma adına web siteleri hazırlamaktadır. Kurumsal web sitesi tasarımlarında bazı ince detaylar bulunmaktadır. Kaliteli site tasarımı ile beraber işler çok daha yolunda ve sağlıklı ilerlemektedir.

 Kurumsal web sitesi kategoriler ve canlı destek bölümleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Başka bir deyişle kurumsal web sitesi içerisinde görsellik ön plana çıkarılmıştır. Görsel içeriklerin kullanımı ve hızlı site akışı gelen ziyaretçiler için avantaj sunmaktadır.

 Kurumsal web sitesi içeriklerinin tamamı e-ticaret alanında da uzmanlık kazandırmaktadır. Son zamanların en kaliteli site içerikleri firmamız tarafından hazırlanmaktadır. Web siteleri güncel ürün hizmeti sunmaktadır. Bu sayede markalarını daha geniş kitlelere yaymaya başlamaktadır.

 Profesyonel anlamda hizmet vermek isteyen kişiler için kurumsal web sitesi kategorilerinde de ürün ve hizmetler detaylı anlatılmaktadır. Son dönemdeki yenilikler de bu sitelerde kullanılmaktadır. Site hazırlama düzeni oldukça önemlidir. Firmamız bu anlamda en kaliteli hizmeti vermektedir.

 Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

 Kurumsal web site hazırlama sürecinde eldeki doneler düzgün kullanılmalıdır. Burada bazı önemli noktalar vardır. Web sitesi hazırlarken kategorilerin sistematik bir şekilde hizmet içeriklerini paylaşması gerekmektedir. Üstelik web tasarım fiyatları bu şekilde ayarlanmaktadır.

 Güncel site örnekleri üzerinden çok fazla kişi fikir edinmektedir. Siteler hizmetlerini ve faaliyetlerini kendi marka imajları kapsamında anlatmaktadır. Web sitesinde kullanılan görseller de site akışına uygun şekilde tercih edilmektedir. Bu sayede web tasarım fiyatları güncel şekilde ayarlanmaktadır.

 Kurumsal Web Sitesi Kullanımının Avantajları Nelerdir?

 Web tasarım fiyatları ve içerikleri tamamen firmaların isteklerini karşılayacak biçimde düzenlenmektedir. Aynı zamanda site kullanım oranı da böyle artmaktadır. Günümüzde dijital ortamda yapılan faaliyetler artmaya devam etmektedir.

 Kurumsal web sitesi kategorileri ve açıklamaları ile hedef kitlesine uygun içerikler sunmaktadır. Başka bir deyişle sistemin sunduğu yenilikler kişilere daha iyi hizmetler vermeyi hedeflemektedir. Pazar alanını genişletmek isteyen firmalar ilk olarak web sitelerinden yararlanmaktadır. Üstelik bu siteler güncel hizmetleri en iyi şekilde tanıtmaktadır.

 Şirket İçin Sayfa Tasarımları Nasıl Olmalıdır?

 Şirket için sayfa tasarımları kurumsal anlam niteliği taşımaktadır. Üstelik uzun yıllar boyunca hizmet vermeyi planlayan web sitelerinin düzeni belirli aralıklar ile güncellenmelidir. Üstelik dijital anlamda hem web sitesi hem de bu sitelerin mobil üzerinde kullanımı için sayfa tasarımları özenle yapılmaktadır.

 Sayfa tasarımları içerisinde ürünler anlatılmaktadır. Görsel kullanımları yoğun olmalıdır. Zengin içerikler sayfa akışında yer almalıdır. Üstelik kurumsal firma kendi hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmalıdır. Birden fazla alanda yayınlanan hizmetler de içerik olarak paylaşılmalıdır.

 Kurumsal Web Site Tasarımında Nelere Dikkat Edilmeli?

 Kurumsal web site tasarımında görsel kullanımına ve yapılan açıklamalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu anlamda hazırlanan kurumsal web site örneklerini incelemek de fikir vermektedir. Site hazırlama sürecinde markanın tanınması için içerikleri ona uygun düzenlemek gerekir.

 Aynı şekilde kategorilerde yer alan ürünler listeler halinde paylaşılmaktadır. Bu sayede gelen ziyaretçiler aradıkları hizmete çok daha hızlı biçimde ulaşmaktadır. Ürün kodlamalarının yapılması site kullanım oranını da arttırmaktadır. Anahtar kelime ve benzeri içeriklere de mutlaka yer verilmesi gerekmektedir.

 Kurumsal Hazır Site Nasıl Kurulur?

 Kurumsal hazır site nasıl kurulur soruları için firmamız hizmetlerini ortaya sunmaktadır. Online platformların genişlemesi ve hizmet alanlarının büyümesi ile beraber çok fazla kurumsal firma hazır hale gelmektedir. Kurumsal firmaların web siteleri üzerinden çalışma sunması da avantajları arttırmaktadır.

 7/24 aktif bir şekilde hizmet veren web siteleri online platformların kullanım alanını da genişletmektedir. Başka bir deyişle firmasını genişletmek ve hizmetlerini büyütmek isteyenler kurumsal web sitelerine geçiş yapmaktadır. Site kurulumlarının tamamı sitemiz tarafından hazırlanır.

 Kurumsal Web Sitesi İçerikleri Nasıl Ayarlanmalıdır?

 Kurumsal web sitesi içeriklerini düzenlemek ve ayarlamak firmamız tarafından oldukça hızlıdır. Üstelik içerikler güncel şekilde faaliyet oluşturmaktadır. Rakiplerin önüne geçmek ve hizmet portföyünü büyütmek isteyen firmalar kurumsal web sitelerini daha kapsamlı hale getirmektedir.

 Sunulan ürün yelpazesi genişlemektedir. Bu şekilde kategoriler daha zengin ve hizmet alanı büyümektedir. Online siteler zamanın en gelişmiş içeriklerine sahip adreslerden biridir. İçerik ayarlama ve düzenleme alanında da firmamız özenle çalışmaktadır. Tüm ayarlamalar site içerisinde güncel yapılmaktadır.

 Web Sitelerinde Zengin Görsel Kullanımları Neden Önemlidir?

 Kurumsal web sitesi hazırlama sürecinde görsel kullanımı en önemli noktalardan biridir. Özellikle web sitesinin dış görünüşü ziyaretçilerin sayfa içerisinde kalma sürelerini de arttırmaktadır. Başka bir deyişle tasarım alanında gelişmiş olan firmamız kategorilerde birbirinden farklı içerik paylaşmaktadır. Kodlama işlemleri sayesinde her bir alanda verilen hizmetler detaylı bir şekilde ziyaretçilere aktarılmaktadır.

 Aynı zamanda web sitesi düzeni kurumsal firmanın hizmetlerini anlatacak nitelikte düzenlenmektedir. Bu bakıma kullanılan görsellerin zengin ve çeşitli olması da ziyaretçilerin dikkatini çekmektedir. Yeni nesil web site tasarımlarında görsel kullanımları üst seviyeye çıkmaktadır. Hizmetlerin ve bu hizmet anlatımlarının anlaşılabilir, kaliteli şekilde düzenlenmesi sayfa etkinliğini arttırmaya başlamaktadır.

Devamını oku +