Trendyol Danışmanlık

Danışmanlık hizmetimiz ile markanızı öne çıkarıp satışlarınızı arttırıyoruz.

Trendyol danışmanlık HizmetiPaketlerimizi İnceleyin

Müşterilerimizin hedef kitlelerine daha iyi ulaşmaları ve satışlarını artırmaları için stratejik
planlar oluşturarak bire bir danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Business

Teklif Alın
 • 1-10 Ürün
 • Ürün Görselleri
 • Mağaza Tasarımı
 • Kampanya Yönetimi
 • Reklam Yönetimi
 • Telefon Görüşmesi & Ay Sonu Raporu

world

Teklif Alın
 • 10-30 Ürün
 • Ürün Görselleri
 • Mağaza Tasarımı
 • Kampanya Yönetimi
 • Reklam Yönetimi
 • Telefon Görüşmesi & Ay Sonu Raporu

ultımate

Teklif Alın
 • 30-100 Ürün
 • Ürün Görselleri
 • Mağaza Tasarımı
 • Kampanya Yönetimi
 • Reklam Yönetimi
 • Telefon Görüşmesi & Ay Sonu Raporu

Optimizasyon

 Ürün Sıralamalarında Sizi Üst Sıralara Çıkararak Görüntüleme ve Satışlarınızı Arttırıyoruz.

Tasarım

Ürünlerinizi Müşterilere Etkileyici ve Profesyonel Görsellerle Tanıtmanızı Sağlıyoruz.

İzleme

Ürün Özelliklerini, Faydalarını ve Kullanım Alanlarını Doğru ve ilgi Çekici Bir Şekilde Anlatarak, Müşterilerinizin Karar Vermelerine Yardımcı Oluyoruz.

Mağaza

Mağaza Görselleri Ile Hedef Kitlenizin Dikkatini Çekmelerine Yardımcı Oluyoruz.

Reklam

Sosyal Medya ve Pazaryerlerinde Ürünlerinizi ve Markanızı Tanıtarak, ideal Hedef Kitleye Ulaşmanızı Sağlayoruz.

Analiz

Uzman Ekibimiz, Düzenli Olarak Rakiplerinizi İnceleyerek Sektörel Trendlerden Geri Kalmanızı Engelleriz.Trendyol Danışmanlık

Trendyol danışmanlığı, E-Ticaret modelinin en önemli adımı olarak bilinmektedir. Firmalar kurumsal danışmanlık alarak güvenle hedefine ulaşabilmektedir. Trendyol danışmanlığı da bu konuda yapılabilecek en doğru hizmet şeklidir. Sadece bir danışmanlık alarak pek çok stratejik gelişim sağlanabilmektedir.

 Danışmanlık hizmetleri firma güvencesiyle verilerek müşteriyi hedefe kolaylıkla ulaştırabilmektedir. Ambalaj tasarımı, web site kurulumu, marka danışmanlığı gibi üst kalite hizmetler evrensel alanda yürütülmektedir. Danışmanlık hizmeti alınabilecek firmalar arasında solutionajans.com sektörün öncüsü olarak bilinmektedir.

 Trendyol Danışmanlığı Nedir?

 Trendyol danışmanlığı, ticari faaliyetleri geliştirerek hedef kitleye doğru yoldan erişebilmeyi sağlamaktadır. Profesyonel eğitmenlerden alınabilecek eğitim süreçlerinde, reklam çalışmalarının içeriği ve işleyişi, mağazanın banner tasarımları gibi pek çok detay öğrenilebilmektedir. Trendyol danışmanlığı alacak olanların kurumsallaşma yolunda ilk adımı eğitimler olmaktadır. Kurumsal danışmanlık eğitimlerinde;

 Ürün Optimizasyonu,

 Ürün görsel tasarımları,

 Reklam çalışmaları ve içerikleri,

 Fiyat stratejileri,

 Rakip analizi,

 Mağaza banner tasarımı,

 Kampanya yönetimi gibi önemli bölümler bulunmaktadır. Bütün eğitim adımları takip edilerek hedef kitleye etkileyici biçimde erişilebilmektedir. Yaratıcılık ve teknoloji olanaklarını doğru kullanarak ticari alanda yükseliş sağlanabilmektedir.

 Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

 Kurumsal danışmanlık hizmetleri alarak firmalar ticari ölçeklerini yükseltebilmektedir. Trendyol danışmanlığı alarak sektördeki gelişmelerden yararlanabilmek mümkündür. Dijital pazarlama firmaları arasında kurumsal danışmanlık hizmeti alanlar öne çıkmaktadır.

 Kurumsal firmalar, etkileyici web site içerikleri, reklam çalışmalarında yapılabilecek yeniliklerle emsallerinin önüne geçebilmektedir. Bu konuda 7/24 hizmet alınabilecek en yakın adres solotionajans.com’ dur. Güvenle iletişim kurularak hizmet detayları öğrenilebilmektedir.

 Firmalar için satışlarını artırarak SEO uyumlu içerikler üretebilmeleri sağlanmaktadır. Profesyonel yaklaşımla alınabilecek danışmanlık hizmeti sayesinde satışlarda kısa sürede fark yaratmaktadır. Solution Ajansın uzman ekibi ve ileri teknoloji sistemleriyle alanında kurumsal firmalara büyük gelişim sunmaktadır.

 Danışmanlık hizmetleri arasında reklam çalışmaları, rakip analizi, fiyat stratejileri gibi önemli detaylar sunulmaktadır. Dijital ticaret faaliyetlerini yükseltebilmenin en güvenli yolu danışmanlık hizmeti olarak görülmektedir.

 Firmalar bulunduğu yerden zaman sınırsız ihtiyacını belirterek hizmet alabilmektedir. Danışmanlık hizmeti sayesinde bütçe beklentilerine ulaşarak kesintisiz gelişim sağlanabilmektedir.

 Solution Ajans

 Dijital pazarlama sistemi olarak ifade edilen E-Ticaret sistemi her geçen gün gelişmektedir. Bu konuda hizmet veren kurumsal firmaların ticaret faaliyetlerini geliştirebilmesi gerekmektedir. Solution, kurumsal web sitesi tasarımı, dijital pazarlama tekniklerinin geliştirilmesi konusunda hizmet vermektedir.

 Ajans çalışanları, yaratıcı ve kreatif düşünceyle ticari alanda büyük gelişimlere imza vermektedir. Kuruluşundan bu güne E- Ticaret danışmanlığı, kozmetik marka oluşturma, ambalaj tasarımı, web site tasarımları yapmaktadır. Solution Ajans, sektörün en iyileri arasında farkını kanıtlamaktadır.

 Trendyol danışmanlığı hizmetleriyle de müşterilerini beklenen sonuca en kısa sürede ulaştırmayı hedeflemektedir. Müşteri başarı ve mutluluğunu kendi mutluluğuyla eş değerde tutarak yoluna devam etmektedir. Geleceğe güvenle bakarak vizyoner bakış açısıyla müşteri memnuniyeti kazanabilmeyi amaçlamaktadır.

 Çalışma alanı olarak sınır tanımayan solutionajans.com zaman ve mekân sınırsız olarak çalışmaktadır. Sorumluluk aldığı danışmanlık hizmetlerini en iyi şekilde sunarak tam zamanında teslim etmektedir. Firma hizmetleri arasında, ambalaj danışmanlığı, E-Ticaret danışmanlığı, marka oluşturma gibi ticari yükseliş nedenleri bulunmaktadır.

 Trendyol Danışmanlığı Avantajları

 Trendyol danışmanlığı, E-Ticaret faaliyetlerini geliştirebilmenin en güvenli yoludur. Web sitesi tasarımından, reklam faaliyetlerinin geliştirilmesine ya da rakip analizine kadar özenle takip edilmektedir.

 Ajans eğitimleri, firmaların ticari kapasitesini büyüterek ekonomik yükselişine katkı sunmaktadır. Bu nedenle doğru ekipten alınabilecek danışmanlık hizmeti firmayı kısa sürede hedef kitleye ulaştırabilmektedir.

 Trendyol danışmanlığı hizmeti firmayı en güvenli yoldan beklentilerine kavuşturmaktadır. Kurumsal mağaza web sitesi tasarımı, e-ticaret danışmanlığı, sürdürülebilir marka oluşumu desteği verilmektedir. Solutionajans.com adresini günün her saati ziyaret ederek danışmalık hizmeti alınabilmektedir.

 Dijital dünya genelinde etkileyici faaliyetlere imza vererek güvenle yoluna devam etmektedir. Trendyol danışmanlığı, 7/24 alınabilmektedir. E-ticaret faaliyetlerinin sürdürülebilirliği gelişimine bağlıdır.

 Durağanlık ticari alanda büyük zarar getirmektedir. Bu nedenle gelişim kalitesinin yükselerek devam etmesi gerekmektedir. Danışmanlık hizmeti firmalara, dijital ticaret faaliyetleri anlamında büyük yükseliş kazandırmaktadır. Bu da beklentilerin karşılanarak ticari bütçe yükseliş mutluluğu getirebilmektedir.

 Danışmanlık Hizmeti Bedelleri Nasıl Belirlenir?

 Kurumsal danışmanlık hizmeti alarak, ödeme ayarlarından kargo detaylarına, sanal pos Entegrasyonu, fiyat stratejileri öğrenilebilmektedir. Marka SEO çalışmaları, ürün SEO düzenlemesi, marka tasarım ve oluşumu hizmetleri verilmektedir. Ayrıca kampanya ve Google Searc Console- Analytics bağlantısı kurulabilmektedir.

 Sosyal medya düzenlemeleri, temel ürün ambalaj sistemleri gibi önemli teknik detaylar kazandırılmaktadır. Trendyol danışmanlığı bu konuda alınabilecek etkileyici hizmetler arasında bulunmaktadır. Solutionajans.com bu konuda hizmet alınabilecek güvenli adres olarak sınırsız alanda faaliyet sunmaktadır.

 İhtiyaç sahiplerinin firma uzmanlarıyla iletişim kurarak tam zamanında hizmet alabilmesi mümkün olabilmektedir. Firma ekibi hizmet sonrasında da teknik destek vermeye devam etmektedir. Ajansın profesyonel ekibinden alınabilecek yüksek kalite hizmetlerin en kısa sürede etkisi görülebilmektedir.

 Web sitesi tasarımı, kurulumu, SEO düzenlemesi gibi önemli hizmetler güvenle alınabilmektedir. Profesyonel ekip tarafından alınan danışmanlık hizmetleri müşteriyi en kısa yoldan hedefine ulaştırmaktadır. Bu da danışmanlık hizmetlerinin dijital ticaret faaliyetleri üzerinde büyük etkisi olduğunu kanıtlamaktadır.

Devamını oku +